Bemutatkoz�s

Szeretettel v�runk minden gyermeket 2 �ves kort�l. Itt minden nap �rt�k van. Vid�m l�gk�rt �s kis l�tsz�m� csoportokat biztos�tunk, higi�nikus �s eszt�tikus k�rnyezetben. J�t�kos nyelvtanul�s (angol), k�zm�ves foglalkoz�sok, dr�maj�t�k, �sz�s, fejleszt� pedag�gus, szakszer� iskola el�k�sz�t�s, mindennapos mozg�s, rendszeres kir�ndul�sok.

Csoportjainkat rendszeresen l�togatja v�d�n� �s a logop�diai sz�r�sr�l is gondoskodunk sz�ks�g eset�n. Tov�bbi fakultat�v programlehet�s�gek: gyermekj�ga, n�pt�nc, judo, n�met nyelv.

A N�gy �vszak Mag�n�voda a ny�ri �s egy�b tan�t�si sz�netek alatt is fogadja a gyermekeket (ny�ron 2 h�t, t�len 2 h�t karbantart�si sz�nettel) reggel f�l 8 �s d�lut�n f�l 6 k�z�tt. Naponta n�gy �tkez�st k�n�lunk, kifejezetten �vod�s kor� gyermekek ig�nyeire szabva.

N�gy �vszak Mag�n�voda Budapest Belv�ros. V. VI. VII., ovi, �voda, mag�n �voda
Created by: Stefano design studio. Responsive weboldalak készítése