Bemutatkozás

Szeretettel várunk minden gyermeket 2 éves kortól. Itt minden nap értük van. Vidám légkört és kis létszámú csoportokat biztosítunk, higiénikus és esztétikus környezetben. Játékos nyelvtanulás (angol), kézműves foglalkozások, drámajáték, úszás, fejlesztő pedagógus, szakszerű iskola előkészítés, mindennapos mozgás, rendszeres kirándulások.

Csoportjainkat rendszeresen látogatja védőnő és a logopédiai szűrésről is gondoskodunk szükség esetén. További fakultatív programlehetőségek: gyermekjóga, néptánc, judo, német nyelv.

A Négy Évszak Magánóvoda a nyári és egyéb tanítási szünetek alatt is fogadja a gyermekeket (nyáron 2 hét, télen 2 hét karbantartási szünettel) reggel fél 8 és délután fél 6 között. Naponta négy étkezést kínálunk, kifejezetten óvodás korú gyermekek igényeire szabva.

Négy Évszak Magánóvoda Budapest Belváros. V. VI. VII., ovi, óvoda, magán óvoda
Created by: Stefano design studio. Responsive weboldalak készítése